VEIDO KREMAS „SOLIARIS“ SU VITAMINU A (HALO SOLARIS FACIAL CREAM)

Viena odos suglebimo priežasčių – vitamino A trūkumas. Atsiranda pleiskanojimas, sausumas, niežulys, padidintas jautrumas,  taip pat oda gali skilinėti, kraujuoti, atsiranda kiti defektai. Vitamino A yra gyvūlinės kilmės produktuose, tokiuose kaip žuvies taukai, sviestas, grietinėlė, sūris, kiaušinio trinys – būtent tuose produktuose, kurių vartojimas šiandien dirbtinai apribotas dėl juose esančio didelio cholesterino kiekio. Pasaulyje atsirado aštrus poreikis papildomai maitinti odą vitaminu A.   Šiuolaikinių biotechnologijų, sukurtų halo komplekso pagrindu Izraelio klininkos „Lenom“ mokslininkų, dėka  pavyko pasiekti  vitamino A ilgalaikį išsaugojimą aktyvioje formoje ir jo įsisavinimą.
“Veido kremas su vitaminu A „Soliaris“ atjaunina odą ir leidžia pašalinti raukšles. Aktyvus jauninantis poveikis yra pagrindinis principingas kompanijos „Dr.Nona“ kremo skirtumas.
Pagrindiniai ingridientai:
Halo kompleksas, augalinis aliejus, jojobos, erškėtrožių sėklų aliejai, kvapiosios medžiagos ir kt.

BЕ PARABENŲ!

Naudojimas: Ryte ir vakare plonai patepti veido ir kaklo odą, po to piršų galiukais  lengvai tapšnojant  pamasažuoti veidą ir palikti iki visiško susigėrimo. Po kelių savaičių Jūs galėsite pasigėrėti Jūsų elastingesnės, pajaunėjusios odos išvaizda.


Jūsų vardas
*

Jūsų elektroninio pašto adresas
*

Jūsų pranešimas

Konsultacija

Konsultacijos ir kiti klausimai telefonu 

+370 616 79 317

x