Apie produktus

Kompanijos “Dr. Nona International ltd. ” produkcija

Nuo neatmenamų laikų žmonija svajojo apie jaunystės sugrąžinimą. Kiekvienas iš mūsų svajojo sujungti amžiaus išmintį ir janystės sveikatą. Šiandien, „Dr.Nona“ preparatų dėka, mes parodysime Jums kaip dienos bėgyje metodiškai ir nuosekliai tai padaryti.
Kad gautumėte organizmui būtinus vitaminus, druskas, mikroelementus, Jums reikia pasinaudoti mūsų unikalia kosmetika, į kurios sudėtį įeina Archebakterija ir Bioorganinis mineralinis kompleksas.

Komplekso bioaktyvias medžiagas gamina gyvieji Negyvosios jūros organizmai – archebakterijos.

Аrchebakterija išgyveno druskingame vandenyje, nepaisant ekstremalių aplinkos sąlygų, jau šimtus tūkstančių metų. Šiuose vandenyse ji vystosi, demonstruodama išskirtinį ištvermingumą, nepaisant aukštos druskų ir mineralų koncentracijos.

Biооrganinis mineralinis kompleksas (B.О.М.К)– tai būtent ta jėga, kuri padės mums atsikratyti pragyventų metų krūvio ir susigrąžinti jaunystę Šio kompleso komponentų dėka Jūsų organizmas vėl sugrįš į tą aplinką, kurios jam trūko visą gyvenimą ir kuri buvo prarasta gimus.

Smulkaiu apie visą kompanijos „Dr.Nona“ produkcijos asortimentą, apie kompanijos „Know how“, apie gydomąsias Negyvosios jūros savybes Jūs galite sužinoti šiuose puslapiuose:

Nuo amžių žmonės tikėdamiesi stebuklo važiavo prie Negyvosios jūros gydyti nuo odos, sąnarių, kvėpavimo sistemos ligas.

Šiandien Jūs visą Negyvosios jūros unikalumą, atidžiai išsaugotą ir padaugintą, galite gauti «Dr. Nona» produkcijoje!


Jūsų vardas
*

Jūsų elektroninio pašto adresas
*

Jūsų pranešimas

Konsultacija

Konsultacijos ir kiti klausimai telefonu 

+370 616 79 317

x