Apie kompaniją

Kompanija “Dr. Nona International Ltd.” buvo įsteigta Izraelyje 1994 metais.

Tai pirmoji ir vyraujanti Izraelio kompanija, kuri parduoda žmogaus sveikatos stiprinimui skirtus preparatus, maisto papildus, kosmetikos ir parfiumerijos gaminius pagal daugiapakopę marketingo sistemą.

Visi kompanijos “Dr. Nona International Ltd.” produktai turi unikalią sudėtį ir yra pačios aukščiausios kokybės. Jie buvo patikrinti ir patvirtinti Izraelio Sveikatos Ministerijos.
Kompanijos gaminiai patikrinti ir kitose šalyse. Šiandien Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Kazachstane, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Slovakijoje, JAV, Kanadoje, Turkmėnijoje, Uzbekistane, Čekijoje, Estijoje ir Kipre veikia oficialios kompanijos “Dr. Nona International Ltd.” atstovybės.

Lietuvoje kompaniją “Dr.Nona International Ltd.” atstovauja UAB “NONVILA”. Ji yra vienintelė kompanija Lietuvoje, kuri nuo 1999 metu turi ilgametę sutartį su kompanija “Dr.Nona International Ltd” ir tiekia produkciją į Lietuvos rinką tiesiai iš gamintojo.

Daktarė Nona produkcijos “Dr. Nona International Ltd.” iniciatorė ir kūrėja, tuo pačiu ji įgyvendino savo jaunystės svajonę.

Daktarės Nonos atradimo pradas – bioorganinins mineralinis kompleksas, kuris yra visų produktų gydomasis pagrindas. Būtent šis atradimas yra kompanijos, kuri turi jos vardą, pamatų kertinis akmuo.

Jeigu Daktarę Noną galima pavadinti kompanijos siela ir širdimi, tai kompanijos prezidentas ponas Michailas Šneersonas – jos galva. Būtent jo organizacinių gebėjimų ir talento dėka “Dr. Nona International Ltd“ buvo įsteigta ir dirba pasaulio rinkose kompanija.


Jūsų vardas
*

Jūsų elektroninio pašto adresas
*

Jūsų pranešimas

Konsultacija

Konsultacijos ir kiti klausimai telefonu 

+370 616 79 317

x