TAUKMEDŽIO KŪNO SVIESTAS (HALO SHEA BODY BUTTER)

Pamaitins odą ir padės pakitus odos būklei.
Dėl taukmedžių svieste esančių vitaminų A ir E priemonė padės stabdyti odos senėjimo procesus, ramins jautrią ir sudirgusią odą, bus labai naudinga pažeistai odai, teigiamai veiks elastingumą, patikimai saugos nuo ultravioletinių spindulių.
Šis sviestas labai naudingas sausai odai, todėl sviestą arba kosmetikos priemones su šiuo ingredientu tepkite ant išsausėjusios, šerpetojančios odos plotų, taip pat jį naudokite odos žaizdelėms – skatins jų gijimą.
Taukmedžio sviestas neužkemša porų, jis universalus, tad naudokite jį nepriklausomai nuo to, kokio tipo Jūsų oda. Efektyviai drėkins, gydys ir pamaitins veido ir kūno odą.
Priešuždegiminės taukmedžio sviesto savybės suponuoja, jog tai bus puiki pagalbinė priemonė esant odos nudegimams, įkandus vabzdžiams ir kt..
Tinka alergiškai odai ir turintiems rimtesnių odos problemų, pavyzdžiui, psoriazę, egzemą, dermatitą ir pan., nes malšina niežėjimą, ramina sudirgusią odą.
Dėl drėkinamųjų savybių jis vertinamas nėščiųjų, norinčių išvengti strijų. Odai suteikia stangrumo, elastingumo, nes papildo ją puikiu reikalingų medžiagų kompleksu.
Tai puiki odos apsauga nuo saulės karštą vasaros dieną ir nuo žvarbaus vėjo šaltuoju metų laiku.
Taukmedžio sviesto ir jo turinčių kosmetikos priemonių nauda plaukams – dėl drėkinamųjų savybių šis sviestas bus idealus pasirinkimas išsausėjusiems plaukams ir galvos odai, nes saugos plaukus nuo laisvųjų radikalų žalos, suteiks plaukams reikiamos drėgmės bei padės esant pažeistai plaukų struktūrai.


Jūsų vardas
*

Jūsų elektroninio pašto adresas
*

Jūsų pranešimas

Konsultacija

Konsultacijos ir kiti klausimai telefonu 

+370 616 79 317

x