Bioorganinis mineralinis kompleksas (B.О.М.К)

Bio — Negyvosios jūros biomasė.

Organo — aromaterapiniai junginiai, fitopreparatai, organiniai junginiai, esantys augaluose.

Mineralinis — Negyvosios jūros mineralai ir biometalai, neorganinės medžiagos.

Nuo neatmenamų laikų žmonija svajojo apie jaunystės susigrąžinimą. Kiekvienas iš mūsų svajojo sujungti amžiaus išmintį ir jaunystės sveikatą. Šiandien, „Dr.Nona“ preparatų dėka, mes parodysime Jums kaip dienos bėgyje metodiškai ir nuosekliai tai padaryti. Bioorganinis mineralinis kompleksas – tai būtent ta jėga, kuri padės mums atsikratyti pragyventų metų krūvio ir susigrąžinti jaunystę. Kad gautumėte visus organizmui būtinus vitaminus, druskas, mikroelementus, Jums reikia pasinaudoti kosmetika “Dr.Nona”. Komplekso bioaktyvias medžiagas gamina gyvieji Negyvosios jūros organizmai – archebakterijos. Archebakterija išgyveno sūriame vandenyje, nepaisant ekstremalių aplinkos sąlygų, jau šimtus tūkstančių metų. Šiuose vandenyse ji vystosi, demonstruodama išskirtinį ištvermingumą, nepaisant labai aukštos druskų ir mineralų koncentracijos. Archebakterijos struktūra panaši į pirminės žmogaus kūno ląstelės struktūrą. Mūsų bioorganinio mineralinio komplekso baltyminėse struktūrose taip pat yra taip reikalingi organizmui mikroelementai bei mineralai. Šio kompleso komponentų dėka Jūsų organizmas vėl sugrįš į tą aplinką, kurios jam trūko visą gyvenimą ir kuri buvo prarasta gimus. Mūsų „know-how“ yra tame, kad procentinis archebakterijos kiekis Negyvojoje jūroje yra labai nedidelis, mes išauginame archebakteriją laboratorinėse sąlygose ir galime sukurti bet kokią jos koncentraciją bioorganiniame mineraliniame komplekse. Laisvasis radikalas yra nepatvari deguonės molekulė arba atomas, kuris reaguoja su kitomis molekulėmis ir veikia destruktyviai, nes laisvasis radikalas „vagia“ elektroną iš kitos molekulės, kad stabilizuotų savo struktūrą. Tokia „vagystė“ vadinasi oksidacija. Kai tai atsitinka riebaliniame sluoksnyje, tai vadinama lipidų oksidacija į peroksidinį junginį. Oksidacija vyksta organizme įprasto metabolizmo metu, o taip pat nuo oro užterštumo, radiacijos, cigarečių dūmų, saulės šviesos, cheminiais supančios aplinkos elementais, deguonies poveikiu metalams ir biologinėms medžiagoms (įskaitant ir maistą). Laisvųjų radikalų perteklius gali daryti įvairią neigiamą įtaką, priklausomai nuo to, į kokius audinius nukreipta jų ataka. Laisvieji radikalai gali atakuoti DNR ir sukelti vėžį, jeigu jie atakuoja kasą, atsiranda cukraligė, poveikis kraujui ir kraujagyslėms gali tapti širdies ir kraujagyslių sistemos ligų priežastimi ir t.t. Organizmas paprastai pats apsigina, pagamindamas medžiagas, kurios vadinamos antioksidantais.

Bioorganinis mineralinis kompleksas – antioksidantas, kovojantis su laisvaisias radikalais keturiuose lygmenyse:

1. Sulaiko oksidantų gaminimąsi, nukreipia deguonį tik į tas sritis, kur jis teikia naudą, ir nepraleidžia į sritis, kur jis gali pakenkti.
2. Perima oksidantus-iniciatorius ir nutraukia grandininę laisvųjų radikalų gaminimosi reakciją.
3. Pašalina oksidantų padarytus pažeidimus.
4. Pakeičia išardytas molekules.

Archebakterijų kaip tokių negalima laikyti antioksidantais, tačiau:

1. Jos dalyvauja biocheminių medžiagų, galinčių tapti oksidantų šaltiniu, išskaidyme.

2. Oksidantų susidarymo momentu atsiranda antrasis gynybinis ruožas, kuris susideda iš enzimų (archebakterijų baltyminių molekulių), kurie panaikina kai kuriuos labiausiai pavojingus oksidantus prieš jiems pradedant grandininę reakciją.

Efektyvesniam enzimų poveikiui būtinos medžiagos, kurios vadinamos koenzimais arba kofaktoriais. Antioksidantai – kofaktoriai jungia seleną, varį, cisteiną, manganą, cinką (Negyvosios jūros mineralus arba biometalus) ir bioflanoidus (yra bioorganinio komplekso sudėtyje).

Fermentai taip pat prisideda prie bioorganinio mineralinio komplekso greito transdermalinio prasiskverbimo per odą.

Negyvosios jūros biomasės archebaktrijų panaudojimas – vienas iš pagrindinių mūsų preparatų ypatumų, kadangi ši biomasė yra nesibaigiantis biologiškai aktyvių medžiagų, energijos ir energetinės informacijos rezervas. Pavyzdžiui, jos sudėtyje yra:

Lipoproteidai, lipidai, kurie yra pagrindinis biologinės membranos komponentas, sudaro energetinį organizmo rezervą, prisideda prie biologinio barjero pralaidumo didinimo.

Lecitinas— priklauso sudėtinių lipidų grupei. Medicinoje naudojamas jo visastiprinantis poveikis esant pervargimui, mažakraujystei, neurozėms.

Lizocinas (murolidazė) — antibiotikų tipo fermentas, ardantis bakterinių ląstelių (membranas). Žmogaus organizme jis sudaro antibakterinį barjerą. Šiandien lizociną naudoja gydant trofines opas, žaizdas, astmą, anginą, plevritus ir t.t.

Metaloproteidai — baltymų su sunkiaisiais metalais (geležis, cinkas, varis, manganas) kompleksai.

Baltymai, peptidai, aminorūgštys.

Fermentai ir kiti biologiškai vertingi komponentai.

Kiekvienas bioorganinio mineralinio komplekso elementas atskirai negali veikti organizmo taip efektyviai, kaip preparatai „Dr.Nona“, todėl mūsų bioorganinis mineralinis kompleksas yra unikalus. Tai yra mūsų „KNOW HAW“.


Jūsų vardas
*

Jūsų elektroninio pašto adresas
*

Jūsų pranešimas

Konsultacija

Konsultacijos ir kiti klausimai telefonu 

+370 616 79 317

x