Аrchebakterija

«DR. NONA» — ABSOLIUČIOS SVEIKATOS KODAS

Laboratorijoje „Lenom“ atliktų tyrimų dėka sukurta unikali archebakterijos išgavimo ir įdėjimo  į mūsų preparatus metodika!  Paskutiniai mokslo duomenys rodo, kad jos poveikio mechanizmas giminingas kamieninių ląstelių veikimo mechanizmui!

Archebakterija  — seniausia ląstelė Žemėje.  Negyvosios jūros archebakterijų, išaugintų panaudojus specialią technologiją laboratorinėse sąlygose, biomasės panaudojimas – viena iš pagrindinių mūsų preparatų ypatumų. Archebakterija yra nesibaigiantis biologiškai aktyvių medžiagų, energijos ir ląstelių lygio informacijos rezervas. Kamieninės ląstelės savo ruožtu yra visų žmogaus organų ir ląstelių, iš kurių formojasi visų kitų tipų ląstelės, ląstelių pirmtakas. Kamieninių ląstelių esmė – tai savita organizmo „remontinė brigada“, kuri pasiekia probleminę zoną ir pakeičia savimi vieno arba kito organo pažeistas ląsteles.  Gyvenimo procese kamieninių ląstelių kiekis sumažėja, o organizmo sugebėjimas atsistatytis krenta. Archebakterija, motininė ląstelė Žemėje, ne tik prisideda prie kamieninių ląstelių žmogaus organizme kiekio padidinimo, bet esant būtinybei gali jas pakeisti.

Klinikos „Lenom“ laboratorijos mokslininkai, vadovaujant Daktarei Nonai, daugiamečių tyrimų dėka atskleidė archebakterijos, kaip biokamieninės ląstelės, veikimo mechanizmą. Mūsų preparatai, sukurti naujų unikalių technologijų bazėje, atjaunins jūsų organizmą ir išsaugos jūsų sveikatą.


Jūsų vardas
*

Jūsų elektroninio pašto adresas
*

Jūsų pranešimas

Konsultacija

Konsultacijos ir kiti klausimai telefonu 

+370 616 79 317

x